_WYDANIA ARCHIWALNE

OMEGA 1/2018

28 lutego 2018

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu „OMEGA” Idea Book dla branży funeralnej! To wydanie inspiruje branżę międzynarodowo!

W centrum naszej uwagi stawiamy nabywcę produktów i usług funeralnych. Piszemy o współczesnych typach klientów domów pogrzebowych, o ich potrzebach i preferencjach, analizujemy polski rynek i współczesne ceremonie pogrzebowe, prezentujemy ciekawe polskie produkty funeralne, zastanawiamy się nad tym, co ważne w komunikacji marketingowej domów pogrzebowych.

Jeśli chcecie wiedzieć jak sprzedawać lepiej i więcej modyfikując sposób obsługi klienta, zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie szkolenia FUNERAL FORUM w Poznaniu. Będzie jeszcze bardziej kreatywnie, inspirująco, warsztatowo i… międzynarodowo! Po raz pierwszy w gronie partnerów Funeral Forum witamy hiszpańską firmę SORTEM. Jesteśmy przekonani, że wiedza zdobyta w czasie szkolenia i relacje nawiązane podczas spotkania przydadzą się Wam w codziennej działalności biznesowej! Zachęcamy – zapiszcie w kalendarzach termin 25-26 maja (piątek-sobota) i dołączcie do grona liderów polskiej branży funeralnej. Niezbędne informacje znajdziecie na stronie www.funeralforum.pl.

W tym roku okazji do spotkań będzie wiele. Już za chwilę wyruszymy z magazynem na najważniejsze wydarzenia tego roku w Europie – targi TANEXPO w Bolonii oraz BEFA w Düsseldorfie. Jeśli planujecie wizytę na targach TANEXPO, zapraszamy do spotkania z nami w Pawilonie 22 na stoisku C21-31 (International Press Area). Do zobaczenia!